Canephron intensCanephron intens

Canephron® sudėtis

Canephron® yra tradicinis vokiškos kokybės augalinis preparatas. Preparato išskirtinumas ir veiksmingumas pripažintas medicinoje. Šlapimo takų ligoms gydyti jis naudojamas daugiau nei 80 metų.

Canephron® (gamintojas – „Bionorica“, Vokietija) yra augalinis gelsvių šaknų, širdažolių ir rozmarinų lapų kompleksas. Jo gydomosios savybės užtikrinamos dėl maksimalios veikliųjų medžiagų koncentracijos kiekvienoje preparato dozėje, standartizuotos formos ir plataus poveikio spektro. Dėl plataus antibakterinio poveikio slopinamas infekcinis procesas, ribojamas bakterijų patekimas į inkstus. Šlapimą varantis ir antispazminis poveikis normalizuoja šlapinimąsi, o uždegimą malšinantis ir skausmą slopinantis poveikis mažina cistito simptomus ir leidžia preparatą vartoti monoterapijoje arba deriniuose kartu su gydytojo paskirtais antibiotikais.

Preparato sudėtis

Dėl sudėtyje esančių augalų ekstraktų priemonė yra sudėtinė, saugi ir veiksminga. Susipažinkite su preparato sudėtimi:

Rozmarinas

Rozmarinų lapai

Augalų pavadinimas siekia viduramžių laikus. Rozmarinai buvo siejami su Mergelės Marijos vardu – „Marijos rožė“. Tais laikais buvo pastebėtos gydomosios augalų savybės, todėl jie pradėti naudoti medicinoje.

Šiomis dienomis mokslininkams jau gerai žinoma rozmarinų lapų sudėtis: rozmarino rūgštis, karnozo rūgštis, karnozolis, rozmanolis, rozmanialis, ursolio rūgštis, oleanolio rūgštis, genkvaninas, apigeninas ir liuteolinas.

  • Labai svarbus komponentas yra rozmarino rūgštis. Ji naikina bakterijas, virusus ir slopina uždegiminių mediatorių sintezę.
  • Karnozolis, rozmanolis ir rozmanialis atpalaiduoja raumenų audinį ir sumažina spazmus.
  • Flavonoidai – genkvaninas ir liuteolinas pasižymi stipriu uždegimą malšinančiu poveikiu.

Remiantis pasaulinėmis farmakopėjomis, žaliavoje turi būti ne mažiau nei 1,2 % rozmarinų eterinio aliejaus. Canephron® visiškai atitinka šiuos reikalavimus.

Širdažolės

Širdažolės

„Kentauro žole“ vadinamas augalas naudojamas kaip kartumynas. Tai tradicinis škotų medicinos augalas. Širdažolių sudėtyje yra daug fenolio ir cinamono rūgščių, flavonoidų, ksantonų ir alkaloido gencianino.

  • Šlapimo takų ligoms gydyti reikalingi glikozidai. Svetiamarinas ir sverozidas yra pagrindinės kartumą lemiančios ekstrakto medžiagos. Glikozidai slopina bakterijų dauginimąsi ir kliudo joms judėti iš šlapimo takais aukštyn.
  • Kita svarbi sudedamoji dalis yra fenolio karboksirūgštys. Jos pasižymi osmosiniu poveikiu – užkerta kelią vandens ir natrio druskų reabsorbcijai, išskiria skystį į išorę ir skatina šlapinimąsi.

Svarbu! Didelės širdažolių dozės gali sukelti šalutinį poveikį. Rinkitės preparatus, kurių kiekvienoje tabletėje yra standartizuota aktyviųjų medžiagų dozė.

Gelsvių šaknys

Gelsvių šaknys

Canephron® sudėtyje esančios gelsvių šaknys (Radix Levistici) turi daug ftalidų ir eterinių aliejų.

Ftalidai atlieka svarbų vaidmenį slopinant skausmą. Jie šalina nemalonius pojūčius ir palengvina šlapinimąsi. Šios Ligūrijos žolės rekomenduojamos kaip stiprus diuretikas, slopinantis vandens reabsorbciją inkstuose. Kai kuriuose tyrimuose nurodoma, kad gelsvės stiprina antibiotikų poveikį, todėl Canephron® gali būti pasitelkiamas kaip pagalbinė terapija greta gydymo antibakteriniais preparatais. Reikėtų nepamiršti ir apie eterinius aliejus, kurie gerina kraujotaką ir mažina spazmus.

Kaip gaminamas Canephron® ir kodėl jo gamyba tokia svarbi?

Iš daugybės farmacijos rinkoje esančių augalinių preparatų daugelis nefrologų ir urologų pirmenybę teikia Canephron®. Šį pasirinkimą nulemia patikima gamyba. Skirtingai nuo žolelių mišinių ir arbatų, tai yra vaistinė priemonė, gaminama pagal Europos GMP ir GACP standartus. Kitas svarbus elementas yra fitoinžinerija. Tai unikali „Bionorica“ koncepcija, jungianti mokslą ir vaistinių augalų pasaulį. Fitoinžineriją gaminant Canephron® atspindi šie veiksniai:

  • vaisto gamyba pradedama atrenkant geriausias sėklas;
  • augalai auginami ekologiškai švariuose Europos regionuose;
  • auginant nenaudojami pesticidai ir draudžiamos trąšos;
  • nėra toksiškų medžiagų;
  • kiekviename etape atrenkami mėginiai;
  • augalai renkami ir apdorojami naudojant aukštų technologijų įrangą;
  • maksimaliai išsaugomos biologiškai aktyvios medžiagos;
  • standartizavimas – kiekvienoje tabletėje yra vienodas biologiškai aktyvių medžiagų kiekis.

Vaistas registruotas Valstybinėje vaistų kontrolės tarnyboje ir yra pripažintas urologų bei nefrologų. Veiksmingumą patvirtina daugybė tyrimų.

Gydymo ypatybės

Veikdamas kompleksiškai, Canephron® slopina apatinių šlapimo takų infekcijas bei akmenų susidarymą inkstuose. Pagrindiniai poveikiai:

  • normalizuoja šlapinimąsi;
  • kovoja su uždegimu ir spazmais;
  • padeda pašalinti mikroorganizmus;
  • slopina skausmus;
  • mažina pakartotinio apatinių šlapimo takų infekcijos paūmėjimo riziką;
  • užkerta kelią akmenų susidarymui.

Išsamiau apie cistito gydymą

Canephron® poveikis gydant cistitą ypatingas tuo, kad preparatas veiksmingai papildo gydymą antibiotikais, o jei cistitas nekomplikuotas, gali būti puikia alternatyva vartojant monoterapijoje. Vaistas taip pat sumažina cistito atkryčių dažnį.

Išsamiau apie šlapimo takų akmenligės profilaktiką

Preparatas teigiamai veikia fizines ir chemines šlapimo savybes, užkerta kelią akmenų susidarymui, padeda įveikti uždegimą, kraujagyslių ir šlapimo takų spazmus ir aktyviai šalinti iš organizmo druskas.

Svarbu! Paūmėjus būklei ir kilus grėsmingiems simptomams, nedelsdami kreipkitės į urologą arba kvieskite greitąją medicinos pagalbą. Atkreipkite dėmesį į karščiavimą (temperatūra didesnė nei 39 laipsniai), kraują šlapime, pykinimą, vėmimą ir apetito sumažėjimą.

Preparatas skirtas tiems, kuriems susirūpinimą kelia šlapimo takų sveikata ir kurie nori pasinaudoti geriausiomis gamtos dovanomis. Nepamirškite, kad Canephron® yra vaistas, todėl prieš vartodami pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, neviršykite pakuotės lapelyje nurodytos paros dozės.

Šaltiniai:

Bioactivity of secoiridoid glycosides from Centaurium erythraea. Kumarasamy Y, Nahar L, Cox PJ, Jaspars M, Sarker SD. Phytomedicine. 2003

Popova N.V., Litvinenko V.I.Matters of the standardization of rosemary leaf. Comparative analysis of quality indices of Rosemarinus of-ficinalis L. according leading Pharmacpopeias was conducted.

Wagenlehner F. M., et al. Non-antibiotic herbal therapy (BNO 1045) versus antibiotic therapy (fosfomycin trometamol) for the treatment of acute lower uncomplicated urinary tract infections in women: a double-blind, parallel-group, randomized, multicentre, non-inferiority phase III trial. Urol int. 2018 Sep 19:1-10

Основные принципы фармакотерапии рецидивирующих инфекций мочевых путей, Д.м.н., проф. А.Л. Верткин, А.В. Носова, ГБОУ ВПО МГМСУ, кафедра терапии, клинической фармакологии и скорой медицинской помощи.

Оценка антибактериального потенциала Petroselinum crispum и Rosmarinus officinalis в отношении бактерий, вызывающих инфекции мочевыводящих путей.

Схемы лечения. Урология / под ред. Н. А. Лопаткина, Т. С. Перепановой. — 2-е изд., испр. и доп. — М.: Литтерра, 2012. — 144 с. — (Серия «Схемы лечения»).

Kur įsigyti

Eurovaistinė

Eurovaistinė

Camelia

Camelia

Gintarinė vaistinė

Gintarinė vaistinė

BENU

BENU

Mano vaistinė

Mano vaistinė

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.